Jak to zrobiłam, krok po kroku:
Czy codziennie zastanawiacie się co przygotować swoim bliskim na drugie śniadanie do szkoły i pracy? Jeśli tak, to jestem z Wami. Moi mężczyźni codziennie muszą wyjść z domu
z pojemnikami pełnymi jedzenia które ma im wystarczyć na cały dzień. Wymyślanie nowych potraw nie jest wcale takie łatwe, ale w tym roku postanowiłam podejść do sprawy poważnie
i przygotować sobie cały zestaw dań, które będę sprawdzały się na ciepło i na zimno.
Więcej pomysłów znajdziecie w zakładce ,,LunchBox Doroty”, to sprawdzone dania na lunch i drugie śniadanie, które testuje mój syn i mąż każdego dnia. Ale te pomysły można wykorzystać również na domowe, weekendowe śniadania.
Sprawdźcie może znajdziecie tam jakieś ulubione dania swoich bliskich 🙂

Naleśniki ze szpinakiem i parówkami
Składniki dla 1 osoby:
- 2 naleśniki ze szpinakiem z tego przepisu
- 2 parówki z szynki
- 2 łyżeczki masła najlepiej klarowanego
Sposób przygotowania:
Naleśniki usmażyć zgodnie z przepisem.
Parówki ponacinać, ale nie przeciąć. Na patelni rozgrzać masło. Parówki obsmażyć do zrumienienia, powinny się pootwierać tak jak na zdjęciu. Parówki przenieść na naleśnika i zwinąć w rulon.
Ostrym nożem pokroić na kawałki takie na jeden kęs. Ułożyć w pudełku lunch-owym lub od razu podawać np. na śniadanie.
Doskonałym dodatkiem będzie sałatka z sałaty i pomidora skropiona oliwą.
Smacznego 🙂

